Poschodový dom s garážou a sedlovou strechou.

TREND 285

Trend 285 je dvojposchodový rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Dom je vybavený garážou pre jedno auto. Vstup je situovaný v prednej časti domu vedľa garáže. Po vstupe do domu prejdete do malej izby s úložným priestorom. Hneď vedľa sa nachádza oddelená toaleta s priestorom pre sprchový kút a malá práčovňa. Denná časť domu je situovaná na prízemí a nočná časť na poschodí. Denná časť pozostáva s veľkopriestorovej obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou , ktorá je riešená v tvare “L” s barovým pultom a malou špajzou. Z dennej časti je priamy prechod na vonkajšiu terasu s krbom. Na hornom poschodí sa celkovo nachádzajú 4 izby. Priestranná spálňa s vlastným balkónom , tri menšie detské izby s priestorom pre pracovisko a priestranná kúpeľňa spojená s toaletou , miestom pre vaňu a sprchový kút. A ešte sa tu nachádza malá izba ktorá môže slúžiť ako šatník alebo úložný priestor.
Objenať projekt za 2490 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti5
  • Celková úžitková (podlahová) plocha205,8 m2
  • Celková obytná plocha110,7 m2
  • Stavba na "kľúč"309 000 €
  • Svojpomocná výstavba185 400 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu
Hydroizolácia základov rodinného domu

Hydroizolácia základov rodinného domu

admin / 07.09.2022

Hydroizolácia základov domu má zabezpečovať komfortné a zdravé bývanie. Jej úlohou je zamedziť prenikaniu vody do objektu. Pri izolácii základov treba rozlišovať izoláciu proti vode a zemnej vlhkosti. Aké majú typy hydroizolácie úlohy, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu