Lacný úzky dom na malý pozemok so sedlovou strechou, presvetlený strešnými oknami Velux. Efekt podkrovia na prízemí.

BUNGALOW 10

Bungalow 10 je 3-izbový rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre šatníkovú skriňu. Ďalej sa tu nachádza malá špajza a kúpeľňa spojená s toaletou , priestorom pre umiestnenie vane alebo sprchového kútu. Táto časť domu opticky oddeľuje dennú časť od nočnej. V dennej časti sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou ktorá je riešená v tvare “L” a jedálenský kút. V dennej časti je taktiež priamy prechod na vonkajšiu terasu. Nočná časť pozostáva z dvoch izieb a to priestrannej spálne a menšej izby ktorá môže byť využitá ako detská izba alebo pracovňa. Dom je svojím bezbariérovým riešením vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou
Objenať projekt za 1190 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha61,7 m2
  • Celková obytná plocha38,9 m2
  • Stavba na "kľúč"93 000 €
  • Svojpomocná výstavba55 800 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu
Hydroizolácia základov rodinného domu

Hydroizolácia základov rodinného domu

admin / 07.09.2022

Hydroizolácia základov domu má zabezpečovať komfortné a zdravé bývanie. Jej úlohou je zamedziť prenikaniu vody do objektu. Pri izolácii základov treba rozlišovať izoláciu proti vode a zemnej vlhkosti. Aké majú typy hydroizolácie úlohy, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu