Moderný Bungalov na úzky pozemok.

BUNGALOW 142

Bungalow 142 je 4-izbový rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza oddelená toaleta a priestor pre šatníkovú skriňu. Denná časť domu je riešená do tvaru “L”. Do dennej časti patrí obývacia izba s rohovým krbom spojená s jedálenským kútom a kuchyňou ktorej súčasťou je malá špajza. Z dennej časti je priamy prechod na vonkajšiu terasu. Ďalej sa tu nachádza spálňa a dve priestranné detské izby s množstvom úložného priestoru a miestom pre pracovisko , ktoré od seba oddeľuje kúpeľňa spojená s toaletou a priestorom pre vaňu a sprchový kút. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.
Objenať projekt za 1290 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha95,8 m2
  • Celková obytná plocha67,2 m2
  • Stavba na "kľúč"144 000 €
  • Svojpomocná výstavba86 400 €
  • Sklon strechy19 °

Zdieľať s priateľmi:

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu
Hydroizolácia základov rodinného domu

Hydroizolácia základov rodinného domu

admin / 07.09.2022

Hydroizolácia základov domu má zabezpečovať komfortné a zdravé bývanie. Jej úlohou je zamedziť prenikaniu vody do objektu. Pri izolácii základov treba rozlišovať izoláciu proti vode a zemnej vlhkosti. Aké majú typy hydroizolácie úlohy, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu