Projekt moderného rodinného domu na úzky pozemok.

TREND 264

Trend 264 je dvojposchodový dom menšej veľkostnej kategórie a je vhodný na menšie stavebné pozemky. Tento dom svojimi priestormi uspokojí nároky 3-4 člennej rodiny. Vstup sa nachádza v prednej časti domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestorom pre šatníkovú skriňu. Ďalej je tu oddelená toaleta so sprchovým kútom. Dom je poschodiami rozdelený na dennú a nočnú časť. Obývacia izba s kuchyňou a jedálňou tvoria dennú časť z ktorej je priamy prechod na vonkajšiu terasu. Na hornom poschodí sa nachádzajú dve izby. A to priestranná spálňa s balkónom a množstvom úložného priestoru a menšia detská izba ktorá tiež môže slúžiť ako pracovňa. Taktiež sa tu nachádza kúpeľňa spojená s toaletou a priestorom pre vaňu alebo sprchový kút.
Objenať projekt za 1290 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha81,8 m2
  • Celková obytná plocha48,6 m2
  • Stavba na "kľúč"123 000 €
  • Svojpomocná výstavba73 800 €
  • Sklon strechy10 °

Zdieľať s priateľmi:

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu
Hydroizolácia základov rodinného domu

Hydroizolácia základov rodinného domu

admin / 07.09.2022

Hydroizolácia základov domu má zabezpečovať komfortné a zdravé bývanie. Jej úlohou je zamedziť prenikaniu vody do objektu. Pri izolácii základov treba rozlišovať izoláciu proti vode a zemnej vlhkosti. Aké majú typy hydroizolácie úlohy, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu