Luxusný 4 - izbový rodinný dom s plochou rovnou strechou a krytým stáním. Obytná časť je orientovaná do záhrady na terasu.

ARKADA 8

Arkada 8 je 4-izbový moderný rodinný dom väčšej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny . Vstup je situovaný v prednej časti domu a pri vstupe je prekryté státie pre auto. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa sa nachádza priestranná kúpeľňa s priestorom pre vaňu a oddelená toaleta. Denná časť pozostáva z veľkopriestorovej obývacej izby s krbom spojenej s jedálňou a kuchyňou riešenou v tvare “L” s barovým pultom a malou špajzou. Z dennej časti sa dá prejsť priamo na vonkajšiu terasu. V nočnej časti sú tri izby z toho jedna je priestranná spálňa so šatníkom a dve detské izby s priestorom pre pracovisko. Zo všetkých izieb sa dá prejsť priamo na vonkajšiu terasu. Dom je svojim bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou. A taktiež patrí do ultranízkoenergetickej kategórie.
Objenať projekt za 1590 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha120,9 m2
  • Celková obytná plocha78,2 m2
  • Stavba na "kľúč"182 000 €
  • Svojpomocná výstavba109 200 €
  • Sklon strechy °

Zdieľať s priateľmi:

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu
Hydroizolácia základov rodinného domu

Hydroizolácia základov rodinného domu

admin / 07.09.2022

Hydroizolácia základov domu má zabezpečovať komfortné a zdravé bývanie. Jej úlohou je zamedziť prenikaniu vody do objektu. Pri izolácii základov treba rozlišovať izoláciu proti vode a zemnej vlhkosti. Aké majú typy hydroizolácie úlohy, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu