Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu

Ako zariadiť detskú izbu pre dve deti

admin / 19.01.2022

Nie každý si môže dovoliť vyčleniť pre každé dieťa samostatnú izbu. Svoj súkromný priestor však môže mať každé z nich aj vtedy, ak potrebujete zariadiť detskú izbu pre dve deti. Stačí, ak využijete niekoľko praktických tipov.

Interiér domu

Ako šetriť priestor (nielen) v komore

admin / 25.11.2020

Nedostatok miesta nie je len problémom v malých bytoch, ale môžete s ním zápasiť aj v rodinnom dome. Stačí, ak v lete viac zavárate alebo chodievate na veľké nákupy trvanlivých potravín. Skladovanie navyše potrebuje aj sezónne oblečenie, kufre, hračky či športové potreby. Aby ste ušetrili trochu miesta, máme pre vás jeden užitočný tip nielen do komory. Využijete ho kdekoľvek v dome.

Interiér domu

Ako zariadiť spálňu moderne a funkčne

admin / 07.10.2020

Spálňa je miesto na relax, pohodu a oddych, ktoré sú v dnešnom uponáhľanom svete veľmi potrebné. Moderné zariadenie spálne sa zameriava nielen na štýl nábytku, ale najmä na zabezpečenie dobrej kvality spánku. Pripravili sme si pre vás krátky návod, ako si spálňu zariadiť moderne i funkčne zároveň.

Interiér domu

Nábytok na mieru - oplatí sa do neho investovať?

admin / 16.07.2020

Ak chcete efektívne využiť každý kút vášho domu alebo vám štandardné rozmery nábytku jednoducho do miestnosti nezapadnú, budete si musieť nechať vyrobiť nábytok na mieru. Určený je aj pre tých, ktorí sú nároční na dizajn a chcú mať doma originálny nábytok, aký na trhu bežne nenájdete.

Interiér domu

Využite úložné priestory v kuchyni efektívne

admin / 11.06.2020

Poriadok v kuchyni vám môže ušetriť veľa času pri varení aj upratovaní. Keď má všetko svoje miesto, vždy presne viete, ktorú zásuvku otvoriť a kam siahnuť. Usporiadať veľa vecí a potravín ale môže byť problém najmä v menších kuchyniach. Pomôcť vám môžu rôzne úložné systémy a organizéry.

Interiér domu

Smart kuchyňa

admin / 11.05.2020

Kuchyňa je miestom, kde pripravujeme a konzumujeme jedlo. Je tiež miestom, kde sa stretávame s rodinou, priateľmi a kde sa vytvára veľa krásnych spomienok. Inteligentná kuchyňa vám do každej činnosti prinesie novú dávku pohody. Čas strávený v kuchyni sa tak stane celkom novým zážitkom. Využite naše tipy na kuchynské inteligentné spotrebiče, ktoré vám spríjemnia varenie a z kuchyne urobia bezpečnejšie miesto.

Interiér domu

Ako vytvoriť nadčasový interiér?

PK, Prodom / 16.02.2020

Zariadenie domu nám slúži mnoho rokov. Preto je pri výbere nábytku aj doplnkov dôležité, aby sa nám páčili nie len dnes ale aj po dlhšom čase. V nasledujúcom článku vám poradíme, ako vytvoriť nadčasový interiér.

Interiér domu