Ako šetriť priestor (nielen) v komore

Nedostatok miesta nie je len problémom v malých bytoch, ale môžete s ním zápasiť aj v rodinnom dome. Stačí, ak v lete viac zavárate alebo chodievate na veľké nákupy trvanlivých potravín. Skladovanie navyše potrebuje aj sezónne oblečenie, kufre, hračky či športové potreby. Aby ste ušetrili trochu miesta, máme pre vás jeden užitočný tip nielen do komory. Využijete ho kdekoľvek v dome.

Využite rohové regály

Najmenej využívaným miestom v domácnosti sú rohy miestností. A nehovoríme pritom len o komore. Prázdne rohy môžete využiť aj v izbách. Rohové regály si zakúpite v elegantnom drevenom prevedení, takže sa môžu stať pokojne súčasťou detskej izby, pracovne či spálne. Drevené rohové regály využijete tiež v kuchyni na odkladanie rôznych kuchynských pomôcok a potravín.

Otvorené police prinesú nový rozmer

Otvorené police rohových regálov vdýchnu každej miestnosti nový vzhľad. Napriek tomu, že zaberú rovnaké miesto ako klasická skriňa, pôsobia oveľa vzdušnejšie. Pre oživenie na ne môžete položiť napríklad kvety. Poslúžia aj namiesto klasických poličiek na knihy či drobnosti z ciest a rôzne dekorácie.

Konkrétny dizajn, prípadne kombináciu s kovom, vyberajte pre každú miestnosť zvlášť. Do komory môžete zvoliť niečo jednoduchšie. Ak vyberáte kúsky do izieb, prihliadajte na celkový štýl zariadenia aj účel, na ktorý bude regál určený.

Dostatok priestoru na všetko

Rohové regály si získali svoju popularitu nevtieravým vzhľadom, ktorý zapadne do každého priestoru. Okrem toho vám poskytnú miesto navyše bez toho, aby ste sa v izbe cítili „zapratane“. Výhodou je dobrý prístup ku všetkým veciam. Premýšľate nad tým, kam si budú deti odkladať hračky? Aj tento problém vyrieši rohový regál. A neuberie pritom deťom z miesta na hranie. Toto riešenie využije každý centimeter tiež v komore. Ak si ich kúpite do pracovne, dokonale zapadnú ku každému kancelárskemu nábytku.

admin