Átriový dom s plochou strechou a dvojgarážou, v tvare U, vhodný aj na užší pozemok. Spoločenská časť domu je orientovaná do átria.

ARKADA 2

Arkada 2 je 5-izbový átriový dom väčšej veľkostnej kategórie a je ultranízkoenergetický. Dom je realizovaný v tvare “U” a je vybavený dvojgarážou. Svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-8 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu vedľa garáže. V predsieni sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a malá oddelená toaleta. Ďalej sa tu nachádza menšia izba s prechodom do vonkajšieho átria , ktorá môže slúžiť ako pracovňa. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva z veľkopriestorovej obývacej izby s krbom spojenej s jedálňou a kuchyňou , ktorej súčasťou je malá špajza. V nočnej časti sa celkovo nachádzajú 3 izby. Priestranná spálňa s vlastným oddeleným šatníkom z ktorého je možné zrealizovať kúpeľňu a dve detské izby s priestorom pre pracovisko. Ďalej tu je priestranná kúpeľňa s toaletou a miestom pre vaňu a sprchový kút.

Objenať projekt za 1790 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti5
  • Celková úžitková (podlahová) plocha229,1 m2
  • Celková obytná plocha117 m2
  • Stavba na "kľúč"344 000 €
  • Svojpomocná výstavba206 400 €
  • Sklon strechy °

Zdieľať s priateľmi:

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu
Hydroizolácia základov rodinného domu

Hydroizolácia základov rodinného domu

admin / 07.09.2022

Hydroizolácia základov domu má zabezpečovať komfortné a zdravé bývanie. Jej úlohou je zamedziť prenikaniu vody do objektu. Pri izolácii základov treba rozlišovať izoláciu proti vode a zemnej vlhkosti. Aké majú typy hydroizolácie úlohy, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu