Moderný z časti poschodový dom s garážou a spálňou na prízemí.

TREND 265

Trend 265 je dvojposchodový dom strednej veľkostnej kategórie vhodný pre bývanie 5 člennej rodiny. Dom je vybavený garážou pre jedno auto. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Vo vstupnej chodbe je priestor pre šatníkovú skriňu. Ďalej prejdete do dennej časti kde kuchyňa a obývacia izba s krbom tvoria jeden veľkopriestor. Kuchyňa je opticky oddelená barovým pultom a je z nej priamy prechod na vonkajšiu terasu. Na dolnom poschodí sa ešte nachádza jedna priestranná spálňa s vlastným oddeleným šatníkom a kúpeľňa spojená s toaletou a priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Na hornom poschodí sa nachádzajú 2 izby s balkónom a priestorom pre pracovisko , ktoré oddeľuje kúpeľňa spojená s toaletou a priestorom pre vaňu a sprchový kút.
Objenať projekt za 2190 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha176,1 m2
  • Celková obytná plocha86,3 m2
  • Stavba na "kľúč"265 000 €
  • Svojpomocná výstavba159 000 €
  • Sklon strechy8 °

Zdieľať s priateľmi:

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu
Hydroizolácia základov rodinného domu

Hydroizolácia základov rodinného domu

admin / 07.09.2022

Hydroizolácia základov domu má zabezpečovať komfortné a zdravé bývanie. Jej úlohou je zamedziť prenikaniu vody do objektu. Pri izolácii základov treba rozlišovať izoláciu proti vode a zemnej vlhkosti. Aké majú typy hydroizolácie úlohy, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu