Priestranný dom s garážou a galériou v obývacej izbe.

TREND 262

Trend 262 je dvojposchodový rodinný dom väčšej veľkostnej kategórie vhodný pre bývanie 6-8 člennej rodiny. Vstup sa nachádza v prednej časti domu vedľa garáže. Vo vstupnej chodbe sa nachádza oddelená toaleta a priestorom pre šatníkovú skriňu. Na dolnom poschodí sa nachádzajú dve priestranné spálne s priamym prechodom na vonkajšiu terasu. Jedna zo spálni má taktiež vlastnú kúpeľňu spojenú s toaletou a priestorom pre sprchový kút alebo vaňu. Medzi týmito spálňami je veľkopriestorová obývacia izba s krbom spojená s jedálňou a schodiskom na horné poschodie. Za schodiskom sa nachádza kuchyňa riešená v tvare “U” ktorej súčasťou je malá špajza. Na hornom poschodí sú tri izby z toho dve detské izby a ďalšia spálňa s balkónom. Taktiež sa tu nachádza kúpeľňa s rohovou vaňou , priestorom pre sprchový kút a oddelená toaleta.
Objenať projekt za 2490 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti6
  • Celková úžitková (podlahová) plocha245,8 m2
  • Celková obytná plocha124,6 m2
  • Stavba na "kľúč"369 000 €
  • Svojpomocná výstavba221 400 €
  • Sklon strechy7, 27 °

Zdieľať s priateľmi:

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu
Hydroizolácia základov rodinného domu

Hydroizolácia základov rodinného domu

admin / 07.09.2022

Hydroizolácia základov domu má zabezpečovať komfortné a zdravé bývanie. Jej úlohou je zamedziť prenikaniu vody do objektu. Pri izolácii základov treba rozlišovať izoláciu proti vode a zemnej vlhkosti. Aké majú typy hydroizolácie úlohy, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu