Úzky moderný rodinný domček pre mladých.

BUNGALOW 108

Bungalow 108 4-izbový ultranízkoenergetický dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Pri vstupe sa nachádza prekryté státie pre auto. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza oddelená toaleta . Dom je opticky rozdelený na dennú a nočnú časť . Denná časť pozostáva z obývacej izby s krbom spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom. Z obývacej izby je priamy prechod na vonkajšiu terasu. V dome sú ešte 3 izby z toho priestranná spálňa a dve detské izby s množstvo úložného priestoru a miesto pre pracovisko. Ešte sa tu nachádza kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny.
Objenať projekt za 1190 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha80,8 m2
  • Celková obytná plocha60,7 m2
  • Stavba na "kľúč"122 000 €
  • Svojpomocná výstavba73 200 €
  • Sklon strechy10 °

Zdieľať s priateľmi:

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

Akú podlahu zvoliť do zimnej záhrady

admin / 05.10.2022

Zimná záhrada je plnohodnotnou súčasťou interiéru. Kým sa v nej pohodlne usadíte, bude potrebné vyriešiť množstvo čiastkových úloh a jednou z nich je aj výber podlahy. Aby sme vám celý proces uľahčili, v nasledujúcom článku nájdete prehľad vhodných materiálov.

Interiér domu
Hydroizolácia základov rodinného domu

Hydroizolácia základov rodinného domu

admin / 07.09.2022

Hydroizolácia základov domu má zabezpečovať komfortné a zdravé bývanie. Jej úlohou je zamedziť prenikaniu vody do objektu. Pri izolácii základov treba rozlišovať izoláciu proti vode a zemnej vlhkosti. Aké majú typy hydroizolácie úlohy, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu